Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Светлини по таблото.

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Светлини по таблото.

Колеги, насочете ме към някой, който да смени крушките по таблото и бутоните на Трупър 3.0 Тд. Също имам съмнение за разкачена от радиото антена. Абе да може да разглоби и сглоби таблото без да изпотроши всичко, както аз си мисля,че ще направя. Благодаря.

От: Светлини по таблото.

Първоначално публикуван от victorio Преглед на мнение
    Колеги, насочете ме към някой, който да смени крушките по таблото и бутоните на Трупър 3.0 Тд. Също имам съмнение за разкачена от радиото антена. Абе да може да разглоби и сглоби таблото без да изпотроши всичко, както аз си мисля,че ще направя. Благодаря.
    инж. Тенко Тенев 0879 58 15 70
    Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
    Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

От: Светлини по таблото.

Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      инж. Тенко Тенев 0879 58 15 70
      Благодаря!

Коментар

На моя Трупър светлините на таблото ги сменяха в Пловдив. Е, на копчетата са пропуснали, ама карай да върви! Ако антената не ти се вдига от копчето, значи е прецакна и е по-добре да се изключи моторчето от буксата. Моята беше счупена. От морга си купих антена, на която обаче не работи моторчето за вдигане и прибиране. С ръчни усилия си вдигам и свалям антената и нямам проблем.

Коментар

На таблото не съм сменял , но на копчетата ги смених . Купих си миниатюрни лампи и ги монтирах на пластмасовите фасунги на старите . Светят жълто , не зелено , но светят . Бутоните не се свалят трудно .

Коментар

Първоначално публикуван от victorio Преглед на мнение
            Нямаш радио или не ти се движи антента?

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
            X