Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се помолим, сега!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се помолим, сега!

    Семейството на Доби е връхлетяно от поредна трагедия, да се помолим за момчето, сега!

    http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1262598

    Телефонът на Доби, в момента са в Плевен:

    +359 896 639 499
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

  • #2
    От: Да се помолим, сега!

    Понеже не съм вярващ (поне в общоприетия смисъл на думата) какво друго можем да направим, освен да се помолим?
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Да се помолим, сега!

      За момента нищо, дано се наложи.

      Доби вероятно няма да има достъп тук, ако може още някой да се ангажира, да поддържаме непрекъснат контакт с нея...
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #4
        От: Да се помолим, сега!

        Човек, който винаги е помагал на другите, вероятно знаейки какво е борба с трагедията:

        http://offnews.bg/news/%D0%91%D1%8A%...ia_153166.html

        http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%...B0_156059.html

        http://offnews.bg/news/%D0%91%D1%8A%...8F_173070.html
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          От: Да се помолим, сега!

          Ей, наистина няма късмет тая жена. И аз не съм суеверен, ама толкова лош късмет на едно място.... Дано се оправи, че има и дъщеря-инвалид доколкото си спомням.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            От: Да се помолим, сега!

            Лоша новина! Можем да подкрепим Доби съвсем конкретно- с парична помощ!

            Колкото и цинично да звучи в този момент, освен голямата мъка и семейна загуба, съвсем скоро ще се усетят и парични проблеми! Освен да изкажа съчувствия, мога да изпратя и малко пари, за да помогна. Най- добре е, ако може да се изпратят пари по Еконт, защото таксата за паричен превод е много малка! По банкова сметка излиза доста по-скъпо, така се губят пари. Например, за изпратени 20лв. в Еконт се заплаща такса около 20 стотинки, а през банка таксата за превод е около 5-6лв.
            Ако някой колега се ангажира да си даде координатите за получаване на пари за Доби- ще изпратя скромната сума. И дано се съберем повече!

            ПС: Сещам се и за друг вид помощ- ако ПТП-то не е по вина на колата на Доби, може да се помогне с професионална консултация и съдействие за получаване на добра застрахователна премия. Макар, че пак е цинично в този момент...
            Последно редактирано от komisar; 13-05-14, 22:01.

            Коментар


            • #7
              От: Да се помолим, сега!

              Ех докторе ако знаеш кака Доби какво е преживяла ,....дано да се оправи човека .
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #8
                От: Да се помолим, сега!

                Само с молене няма да стане. Някой да даде Пей-Пал. Или направо пускайте тема за набиране на средства.

                Стискам палци момчето и Доби да се оправят!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #9
                  От: Да се помолим, сега!

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  За момента нищо, дано се наложи.

                  Доби вероятно няма да има достъп тук, ако може още някой да се ангажира, да поддържаме непрекъснат контакт с нея...
                  След като научих, говорих първо със зет й (Мишо), думите му бяха "Страшна трагедия! Имаме нужда от чудо! Аз вярвам в чудеса", след това се чух и с Доби в болницата - съкрушена е...
                  Зет й ( малкият, пострадалият в ПТП-то) е в клинична смърт, мозъкът му не функционира... наистина в момента няма какво да се направи и остава само надеждата за чудо!

                  Доби, с теб сме! Имаш силата да прелееш желание за живот у когото поискаш - НАПРАВИ ГО!!! Той, Росица и бебето го заслужават. НАПРАВИ ГО!!! С теб сме!
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Да се помолим, сега!

                    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                    След като научих, говорих първо със зет й (Мишо), думите му бяха "Страшна трагедия! Имаме нужда от чудо! Аз вярвам в чудеса", след това се чух и с Доби в болницата - съкрушена е...
                    Зет й ( малкият, пострадалият в ПТП-то) е в клинична смърт, мозъкът му не функционира... наистина в момента няма какво да се направи и остава само надеждата за чудо!

                    Доби, с теб сме! Имаш силата да прелееш желание за живот у когото поискаш - НАПРАВИ ГО!!! Той, Росица и бебето го заслужават. НАПРАВИ ГО!!! С теб сме!
                    Аз се обърках май... Излиза, че са катастрофирали семейно, така ли? Два микробуса се движат в противоположни посоки и се удрят, но шофьорите са всъщност тъст и зет?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Да се помолим, сега!

                      Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                      Аз се обърках май... Излиза, че са катастрофирали семейно, така ли? Два микробуса се движат в противоположни посоки и се удрят, но шофьорите са всъщност тъст и зет?
                      Не, момчето е пътувало само в колата.
                      LZ1ZAH

                      Коментар


                      • #12
                        От: Да се помолим, сега!

                        Звънях на Доби..опитах се да й дам кураж..разбрахме се да ми звъни, ако е необходимо по всяко време.
                        Благодари на всички за подкрепата и да продължим да се молим...!
                        Моля се и вярвам!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Да се помолим, сега!

                          Лоша новина... за която едва сега научавам.
                          Аз съм на разположение в Плевен, но по това късно време, дали е удобно да звъня на Доби? Моля, някой който я е чул съвсем наскоро, да каже.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • #14
                            От: Да се помолим, сега!

                            Разбрах!
                            Съжалявам, но първо помислих, че е катастрофирала Доби с мъжа й...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Да се помолим, сега!

                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              Лоша новина... за която едва сега научавам.
                              Аз съм на разположение в Плевен, но по това късно време, дали е удобно да звъня на Доби? Моля, някой който я е чул съвсем наскоро, да каже.
                              Ники, не смятам, че е удобно да се звъни сега. Тя, мисля, има нужда да остане сама в тази тъмна, дълга и тежка нощ.
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X