Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SUZUKI GRAND VITARA ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SUZUKI GRAND VITARA ???

    ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДАЛИ НЯКОЙ ИМА ИЛИ Е ИМАЛ ТАКАВА МАШИНА И КАКВИ СА ОТЗИВИТЕ. ТОВА КЪМ КОЕТО СЪМ СЕ НАСОЧИЛ Е ГРАНД ВИТАРА 2.0i 16V след 98година ????

  • #2
    От: SUZUKI GRAND VITARA ???

    Нямал съм мой, но имам преки наблюдения. Не става за гората. Много чуплив. За 2.0 16 клапана много немощна. Най-лошо представилия се SUV от всички в разходкаджийската ми група. Следващия модел е още по-зле. За ежедневна употреба по павета и асфалт нямам идея, но за офроуд забравяш. И все пак това са само моите впечатление. Друг може да каже че е перфектен.
    Последно редактирано от elbgt; 07-10-11, 10:30.
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • #3
      От: SUZUKI GRAND VITARA ???

      Не разбирам само-защо всичко е с големи букви и хиляди въпросителни?!....пожар ли има?!
      За двигателя(J20A) мога да ти кажа само хубави работи!Силата му е предостатъчна и разходът повече от приемлив!Определено се води един(да не обидя някой ) от най-добрите двигатели на Сузуки!
      За концепцията-Гранд Витара немога да изразя много суперлативи!Като цяло не е една от най-устойчивите офроуф машини,за които се сещам!
      За какви цели ти е тази джипка?
      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

      Коментар


      • #4
        От: SUZUKI GRAND VITARA ???

        Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
        Не разбирам само-защо всичко е с големи букви и хиляди въпросителни?!....пожар ли има?!
        За двигателя(J20A) мога да ти кажа само хубави работи!Силата му е предостатъчна и разходът повече от приемлив!Определено се води един(да не обидя някой ) от най-добрите двигатели на Сузуки!
        За концепцията-Гранд Витара немога да изразя много суперлативи!Като цяло не е една от най-устойчивите офроуф машини,за които се сещам!
        За какви цели ти е тази джипка?
        За ежедневна употреба, лек офроуд което означава че ще го пазя нама да го троша, и да ходя на лов до местата които има път но маам крачоли нагоре !

        Коментар


        • #5
          От: SUZUKI GRAND VITARA ???

          Значи ще ти върши перфектна работа Гранд Витара-та! ....Какви пари си приготвил за покупка и обслужване?Имай навпредвид,че трябва да си подготвен и гуми веднага да му купиш,защото джип с хубави гуми няма,освен ако не е на някой от форума!На бензин ли мислиш да го караш?
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • #6
            От: SUZUKI GRAND VITARA ???

            Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
            Значи ще ти върши перфектна работа Гранд Витара-та! ....Какви пари си приготвил за покупка и обслужване?Имай навпредвид,че трябва да си подготвен и гуми веднага да му купиш,защото джип с хубави гуми няма,освен ако не е на някой от форума!На бензин ли мислиш да го караш?
            Най- вероятно ще махна резервоара и на негово място ще сложа газова бутилка, един приятел направи така на витарата си и се получи много сполучливо. Надявам се с гранд витарата да е същото. А ще ми обясниш ли какво е J20A. По принцип знам че са два двигателя 2.0i но не знам този кой от двата е ?

            Коментар


            • #7
              От: SUZUKI GRAND VITARA ???

              J20A - е въпросният двигател 2.0i/16v 132к.с. ,който на Гранд Витарата е променен (само електрониката),доколкото знам и се води 128к.с.!Двигателят е много хубав и е пълен инжекцион,което веднага ме кара да ти кажа,по никакъв повод да не правиш такава глупост да махаш резервоара!Надявам се,че имаш навпредвид,че ще сложиш по-малък,а не че няма да има резервоар?Съветвам те,да си направиш хубаво сметката и да сложиш Газов Инжекцион,а не обикновенна газова и да съсипете хубавата машинка!При палене на автомобил с ГИ,двигателят работи първо да бензин до достигане на определена температура!
              Според мен тази разлика в конете са визирали хората,които са ти обяснявали,че са два двигателя,освен ако някой не е имал навпредвид двигателят 2.0i V6 ,който поне според мен е по-неудачният!
              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

              Коментар


              • #8
                От: SUZUKI GRAND VITARA ???

                Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                J20A - е въпросният двигател 2.0i/16v 132к.с. ,който на Гранд Витарата е променен (само електрониката),доколкото знам и се води 128к.с.!Двигателят е много хубав и е пълен инжекцион,което веднага ме кара да ти кажа,по никакъв повод да не правиш такава глупост да махаш резервоара!Надявам се,че имаш навпредвид,че ще сложиш по-малък,а не че няма да има резервоар?Съветвам те,да си направиш хубаво сметката и да сложиш Газов Инжекцион,а не обикновенна газова и да съсипете хубавата машинка!При палене на автомобил с ГИ,двигателят работи първо да бензин до достигане на определена температура!
                Според мен тази разлика в конете са визирали хората,които са ти обяснявали,че са два двигателя,освен ако някой не е имал навпредвид двигателят 2.0i V6 ,който поне според мен е по-неудачният!

                Имам пред вид ето това, извадка от един сайт.
                • Suzuki
                • 2.0 i 16V (3 dr) (140 Hp)
                • 140 к.с.
                • 1999

                • Suzuki
                • 2.0 i 16V (3 dr) (128 Hp)
                • 128 к.с.
                • 1999


                А за резервоара мисля да сложа малък от мото фреза. Между другото си мислех че този по мощният 140 коня е по добър !

                Коментар


                • #9
                  От: SUZUKI GRAND VITARA ???

                  По това,което виждам в първият случай с 140к.с. става въпрос за двувалов двигател,с който аз не съм запознат! ....Нека тук да ти помогнат по-запознатите,за да не те подведа!Честно казано,дори да има такава конфигурация,аз не съм я виждал досега наживо и не съм чувал отзиви за нея! ...За двигателят 128к.с. ,за който аз говоря-можеш да намериш много положителни отзиви и суперлативи!.....и части!
                  Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                  Коментар


                  • #10
                    От: SUZUKI GRAND VITARA ???

                    Да ама никой не се включва в дискусията което ме навежда на мисълта че са малко хората запознати с тази машина.

                    Коментар


                    • #11
                      От: SUZUKI GRAND VITARA ???

                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E0%F0%E0

                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E0%F0%E0

                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E0%F0%E0

                      има още теми ,трябва да се порови човек

                      Коментар


                      • #12
                        От: SUZUKI GRAND VITARA ???

                        Първоначално публикуван от lubito Преглед на мнение
                        Да ама никой не се включва в дискусията което ме навежда на мисълта че са малко хората запознати с тази машина.
                        Ако си направиш труда да прочетеш всички теми във форума свързани с този двг(J20A),със сигурност ще намериш отговорите на всички въпроси които си задал..!То така всеки,който е решил да си купува Витара,започне да пита за вече изяснени(разисквани)неща....,форума ще стане дълъг...- "1 километър".П.П Относно Гранд Витарата си се ориентирал правилно....това е универсалният джип... !
                        SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

                        Коментар


                        • #13
                          От: SUZUKI GRAND VITARA ???

                          Първоначално публикуван от vadoiv Преглед на мнение
                          Ако си направиш труда да прочетеш всички теми във форума свързани с този двг(J20A),със сигурност ще намериш отговорите на всички въпроси които си задал..!То така всеки,който е решил да си купува Витара,започне да пита за вече изяснени(разисквани)неща....,форума ще стане дълъг...- "1 километър".П.П Относно Гранд Витарата си се ориентирал правилно....това е универсалният джип... !
                          Ти такъв ли имаш? Ако да - какъв разход ти дава в ежедневието(градско - извънградско) ?

                          Коментар


                          • #14
                            От: SUZUKI GRAND VITARA ???

                            ...с български бензин на градско 10-12 ,извънградско/110-120/ 8-9 ,с чужд бензин литър надолу.Май силата на този двигател се усеща след 75-80000 км. и за да дърпа добре трябва да работи над 3000 оборота.Скопен е заради екологията ,а има потенциал.

                            Разликата в цената между бензиновата и дизеловата е около 5000 лв .При нормално каране цената се изравнява след около 150000 км.Дизеловата е по капризна откъм горива.Не, че не върви с каквото и сипеш, но това е за сметка на вървенето и живота на двигателя.
                            Последно редактирано от Георги Крумов; 11-10-11, 08:31.

                            Коментар


                            • #15
                              От: SUZUKI GRAND VITARA ???

                              Първоначално публикуван от lubito Преглед на мнение
                              Да ама никой не се включва в дискусията което ме навежда на мисълта че са малко хората запознати с тази машина.
                              Ако си прочел темите, към които колегата ти е дал линк, трябва да си вече наясно. Аз те съветвам да се свържеш с И. Попов/не пишеш откъде си, тук всички го познават/, да се разберете за време, и с Витарата...в сервиза . Сигурен съм, че ще получиш отговори на всичките си въпроси. Със здраве!
                              "Make love, not war!"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X