Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстремните пътеки на Априлската група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Екстремните пътеки на Априлската група

    Здравейте ендуристи, както прочетохте от заглавието на темата групата от Априлци организира екстремно изкачване на местността ,,Криви дял''.
    Баира е страшно голям изпълнен с много естествени препятствия като клони и шипки. Изкачването ще е под формата на забавно и същевременно добро ендуро. След време ще кача снимки на местността. Шоуто ще е гарантирано, така че ЗАПОВЯДАЙТЕ. Каним всички желаещи карачи и зяпачи, елате да си пробвате уменята в Априлския регион.
    ЗА СЕГА СМЕ СЕ НАСОЧИЛИ ЗА СЛЕДНАТА ДАТА 9-ТИ АПРИЛ. Но всичко зависи от метеорологичните условия.
    Последно редактирано от Марин Илчев; 04-03-11, 15:09.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

  • #2
    От: Екстремните пътеки на Априлската група

    Независимо с какви мотори и какви качества ще се представите, важното е участието и забавлението!
    Последно редактирано от Chinela; 04-03-11, 18:50.

    Коментар


    • #3
      От: Екстремните пътеки на Априлската група

      Браво пичове
      Предполагам знаете, че там е само за АМАТИОРИ (за справка виж Жоро Витлиемоф и компания )
      Марин да пусне снимките, ще видите какво имам предвид
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #4
        От: Екстремните пътеки на Априлската група

        Май тогава е мото кроса в Севлиево, ще трябва да променим датите колега.

        Коментар


        • #5
          От: Екстремните пътеки на Априлската група

          Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
          Браво пичове
          Предполагам знаете, че там е само за АМАТИОРИ (за справка виж Жоро Витлиемоф и компания )
          Марин да пусне снимките, ще видите какво имам предвид
          Всичко е добре и ще кача снимки,но проблема е следния,че на 9 и 10-ти ще е мотокроса на Горна Росица и трябва да се промени датата но неможем да се суберем групата,за да решим какво да правим дано до събота-неделя се реши кога ще е това мероприятие.
          [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

          Коментар


          • #6
            От: Екстремните пътеки на Априлската група

            Аз ще съм на линия. Пачароза сигурно и той ще дойде. Умирам за глупости

            Мотокроса съм го гледал. Мога да го разкажа на тези които не са го гледали.
            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 07-03-11, 18:33.

            Коментар


            • #7
              От: Екстремните пътеки на Априлската група

              Не знам как се казва месноста но, ще ви кажа че наистина има един много хубав баир.Намира се по пътя от Троянския манастир към Априлци.
              Преминава се реката срещу манастира по моста и се хваща един чакалиран път.Имаше една много стръмна поляна която ни показа едно момче от Априлци.
              Много е стръмна и нама почти никакво разстояние за изсикла.Ако ходите там ви пожелавам да е мокро и ще е доста весело.
              Уморам от кеф да гледам как Пачароза прави кълбета надолу!!!

              Коментар


              • #8
                От: Екстремните пътеки на Априлската група

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Не знам как се казва месноста но, ще ви кажа че наистина има един много хубав баир.Намира се по пътя от Троянския манастир към Априлци.
                Преминава се реката срещу манастира по моста и се хваща един чакалиран път.Имаше една много стръмна поляна която ни показа едно момче от Априлци.
                Много е стръмна и нама почти никакво разстояние за изсикла.Ако ходите там ви пожелавам да е мокро и ще е доста весело.
                Уморам от кеф да гледам как Пачароза прави кълбета надолу!!!

                Немуйкоооо тези баирчета когато съм ги карал там ти си играеше на върлаци.

                П.П Не става така ще гледаме мотокроса и тогава. Джарта на теб ще ти дам лейка да намокриш.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #9
                  От: Екстремните пътеки на Априлската група

                  Марине давай точна дата и ловете лопатите да направите баира невъзможен за качване.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Екстремните пътеки на Априлската група

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Марине давай точна дата и ловете лопатите да направите баира невъзможен за качване.
                    Ха-Ха нама такъв баир за аматИОрите.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #11
                      От: Екстремните пътеки на Априлската група

                      Това казвам и аз,че най късно до събота неделя ще има отговор на всичко,а снимки ще кача но неможах да направя последния път когато ходихме.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                      Коментар


                      • #12
                        От: Екстремните пътеки на Априлската група

                        Първоначално публикуван от Марин Илчев Преглед на мнение
                        Това казвам и аз,че най късно до събота неделя ще има отговор на всичко,а снимки ще кача но неможах да направя последния път когато ходихме.
                        На нас снимки и тракове не ни трябват ние сме аматИОри.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #13
                          От: Екстремните пътеки на Априлската група

                          Пачароз сега,ако ми кажеш,че ще можеш да минеш и през някоя друга върлинка те признавам за амтИОр :Д:Д
                          [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                          Коментар


                          • #14
                            От: Екстремните пътеки на Априлската група

                            Абе незнам, ама не е лошо да сложите някъде един стоп, че да не излезне статия Моторджии прокараха път през Северен джендем. ХА, ХАААААААААА

                            Коментар


                            • #15
                              От: Екстремните пътеки на Априлската група

                              Здравейте ендуристи, днес на Тодоров ден решихме да пробваме способностите на Бета и ХТ.
                              Очакванията ни не бяха оправдани, направо прелитахме над баира.
                              Съжалявам че нямам снимки, но утре се надявам да има някоя друга.
                              Пътеките са изчистени и направо са магистрала, за професионалистите де :Д:Д:Д.
                              Утре ще има и дати, надявам се да мога да дам и GPS координати.
                              Последно редактирано от Chinela; 12-03-11, 18:05. Причина: Правопис.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X