Обява

Свий
Няма добавени обяви.

цена на парно за витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • цена на парно за витара

    някой знае ли колко струва нов радиатор за витара. Плашат ме, че било цифра и незнам какво да правя, а пък на студено не се деяни

  • #2
    До: цена на парно за витара

    Колега,то идва топлото.... ти пробва ли да го промиеш с някоя добавка или просто с вода по налягане?Струва ми се,че ще е малко сложен за намиране нов....
    Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

    Коментар


    • #3
      До: цена на парно за витара

      Здр. Свали го и го даи за прочистване знам , че подлежат на отваряне защото един приятел изкара зимата с шапката и накрая го свали да му го изчистат.После караше по шорти
      ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

      Коментар


      • #4
        До: цена на парно за витара

        Цената за нов е околу 450 лв. проверил съм навсякъде цената е такава и не го държът на склад познаи защо .

        Коментар


        • #5
          До: цена на парно за витара

          Първоначално публикуван от boiko peichev Преглед на мнение
          някой знае ли колко струва нов радиатор за витара. Плашат ме, че било цифра и незнам какво да правя, а пък на студено не се деяни
          А на твоя какво му е пък и пиши от къде си !
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            До: цена на парно за витара

            Определено ми повишихте настроението с Вашата отзивчивост. Искрено - не очаквах. Благодаря Ви кореги!!! Така, на въпросите - несъм опитвал да го промивам - ще се побам. От София съм.

            Коментар


            • #7
              До: цена на парно за витара

              Колега,ако радиаторчето за парното ти е запушено,има лек да го отпушиш.Тук в Пловдив има един сервиз в който извършват процедурата и става перфектно.Но за целта радиаторчето трябва да е свалено.Виждал съм как става:В един съд(около 6-7л) с нагреватели и термореле (нагрява около 70-80 градуса) се слага някаква течност-предполагам разредена киселина или основа и през помпа течноста циркулира в радиаторчето около 5 часа.Накрая с в съда остава такава мизерия,че не е за гледане.
              Предполагам,че из София все някъде ще правят процедурата.Приятели са е правили и казват,че има невероятен ефект-ставало като ново.
              Но като за начало може да откачиш двата маркуча на радиаторчето на парното и да се опиташ с налягане от чешмата да го отпушиш.Оригинално посоката на циркулация на водата е отгоре надолу.Ти се опитай да го отпушиш по обратния ред,за да излезнат набилите се боклуци.Айде и пиши какво е станало.
              П.С. А Газова уредба имаш ли?Защото много газаджии,за да си вържат гащите правят затоплянето на изпаритела последователно-първо през изпаритела,после през радиаторчето и тогава охладената вода(антифриз),не затопля кой знае колко радиаторчето на парното.
              Успех!
              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

              Коментар


              • #8
                До: цена на парно за витара

                Първоначално публикуван от boiko peichev Преглед на мнение
                несъм опитвал да го промивам - ще се побам. От София съм.
                Ето тук в пост №30 е описано как сме се борили с подобни ядове и след положените усилия парното се яви. Ако няма кой да ти пази страх на мързела (или условия за работа), може и да се дотъркаляш
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  До: цена на парно за витара

                  Пробах с промиване и стана по-топло. Може би не е като нов радиатор, но ... става.

                  Коментар


                  • #10
                    До: цена на парно за витара

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    Цената за нов е околу 450 лв. проверил съм навсякъде цената е такава и не го държът на склад познаи защо .
                    Грешиш колега имам го чисто нов оригинален на доста по добра цена!
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • #11
                      До: цена на парно за витара

                      Еее какъв е сега тоя отговор? [ Грешиш колега имам го чисто нов оригинален на доста по добра цена!]
                      Kажи сега сга къде се продава и на каква цена и от какъв материал е направен .

                      Коментар


                      • #12
                        До: цена на парно за витара

                        Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                        Еее какъв е сега тоя отговор? [ Грешиш колега имам го чисто нов оригинален на доста по добра цена!]
                        Kажи сега сга къде се продава и на каква цена и от какъв материал е направен .
                        Матеряла на оригиналния цена 290лв. продава се при мен на л.с.
                        Имам и доста други дефицитни части за които много хора пак си мислят че ги няма никаде.
                        Прикачени файлове
                        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                        Sofrace Offroad Team

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X